28. 10. 2020

Vimperk, Šumavské Hoštice, Klášterec, hráz rybníka Rožmberk, Olbramovice, soutok Vltavy a Malše... To jsou všechno místa, která jsem v poslední době navštívil a zachytil zde podzimní atmosféru. Mrkněte do galerií na novinky. Za každé zhlédnutí předem děkuji!

2. 6. 2020

Po bouřceV uplynulých dnech jsem měl velké štěstí na krásné světelné podmínky a rozmary jarního počasí. Několikrát jsem byl v Týně nad Vltavou, kde jsem si užil krásný ranní východ slunce a o pár dní později se mi podařilo zachytit duhu, která po bouřce spojila oba břehy řeky Vltavy. Předtím jsem ještě nafotil makové pole na Budějovicku, ke kterému se právě blížila bouřka. Nové fotky najdete v galeriích!

13. 2. 2020

Do galerií jsem doplnil nové fotografie z jihočeské krajiny. Toulal jsem se v Blanském lese, kolem Čertových proudů nebo Lipenského jezera.

27. 7. 2019

Do galerií jsem přidal nové fotografie z mých cest převážně po jižních Čechách, ale i snímky z Třeboně.
V tomto krásném městě je letos poprvé velká venkovní výstava Třeboňský sochařský svět. Udělejte si výlet do Třeboně a projděte si sochy.

9. 4. 2019

Historické jádro BudějovicDo galerie České Budějovice jsem přidal několik nových fotografií ze zahájení balonové sezony v roce 2019 se společností Lety balonem. Snímky vznikly po vzletu sedmi balonů z náplavky u řeky Vltavy. Vítr nás nesl jihozápadním směrem nad historickým centrem směrem ke Starým Hodějovicím. Přistáli jsme kousek od obce Nedabyle.

12. 1. 2019

Ocenění Monochrome Photography Awards 2018OCENĚNÍ NA SOUTĚŽI ČERNOBÍLÉ FOTOGRAFIE
Má letní fotografie Gollingského vodopádu v Rakousku získala Čestné ocenění na prestižní světové soutěži černobílé fotografie Monochrome Photography Awards 2018 v profesionální kategorii Nature. Moc si toho vážím!

10. 11. 2018

BRONZOVÉ OCENĚNÍ
Má panoramatická fotografie Českých Budějovic získala bronzové ocenění na světové soutěži panoramatické fotografie The EPSON International Pano Awards v amatérské kategorii Architektura. Letos do soutěže dorazilo celkem 4 937 snímků ze 74 zemí.

26. 8. 2018

Plakát výstavy v Krumlově VÝSTAVA KRAJINA A PAMÁTKY
Rád bych vás pozval na svou další autorskou výstavu. Tentokrát budu vystavovat zhruba 40 snímků na plátnech i na fotografiích za sklem v českokrumlovském kině Luna. Výstava potrvá od začátku září a je prodloužena do konce listopadu. Budu rád, když si uděláte chvilku na návštěvu!

13. 5. 2018

Plakát výstava VÝSTAVA KRÁSY JIŽNÍCH ČECH
Mám velkou radost, že vás můžu pozvat na svou dosud největší výstavu. Po celý červen budou mé fotografie v rámech i na plátnech canvas k vidění v Galerii Českého rozhlasu v Českých Budějovicích. Vernisáž je ve čtvrtek 31. května v 17 hodin. Pár písniček na ní zahraje i můj kamarád, skvělý muzikant Josef Fojta. Článek o výstavě najde zde.

1. 3. 2018

INTERNATIONAL PHOTOGRAPHER OF THE YEAR 2017 (UK)
Můj noční snímek slavného Podolského mostu přes řeku Vltavu poblíž Písku získal Čestné ocenění (Honorable mention) v amatérské kategorii Architektura: mosty na prestižní světové fotosoutěži International Photographer of the Year.