27. 10. 2017

Bronzová medaile na soutěži Pano Awards ÚSPĚCH NA PRESTIŽNÍ SVĚTOVÉ FOTOSOUTĚŽI! Můj panoramatický snímek Českého Krumlova bodoval u mezinárodní poroty v soutěži The EPSON International Photo Awards. Získal bronzovou medaili. Ocenění Bronze Award sice není klasické třetí místo, ale zařazení mezi snímky s nejvyšším hodnocením. Moc si toho cením, zvlášť proto, že je to první velká světová fotosoutěž, které jsem se zúčastnil. Moje fotografie získala 73 bodů z celkových 100 a porota mi udělila certifikát s titulem "In recognition of excellence from The EPSON International Pano Awards in the Amateur category". Do letošního ročníku dorazilo celkem 5 377 soutěžních snímků.

22. 10. 2017

VÍTÁM VÁS NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH!
Najdete zde galerie mých snímků z Českých Budějovic, Českého Krumlova a dalších měst, hradů i zámků, ale i fotografie ze Šumavy, Rakouska či Česko-Saského Švýcarska.
Pokud byste rádi nějakou fotku využili například k propagačním účelům nebo si z ní chtěli nechat vyrobit fotoobraz, neváhejte mě kontaktovat! Další informace najdete v sekci Nabídka.
Děkuji za vaši návštěvu!