27. 11. 2017

ND Awards 2017OCENĚNÍ NA ND AWARDS!
Můj cyklus Letní bouřky získal ocenění Honorable Mention na prestižní světové fotografické soutěži Neutral Density Photography Awards 2017 v kategorii Architecture: Cityscapes. Porota vybírala z 6 849 přihlášek z 89 zemí. Sérii si můžete prohlédnout na webu ND Awards. Moc si toho vážím, je to pro mě motivace v další práci!

4. 11. 2017

ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁREK!
Nevíte, co letos pořídit pod vánoční stromeček svým blízkým? Kupte jim dárkový poukaz na výrobu fotoobrazu z mých snímků jihočeské krajiny a památek. Nebo je obdarujte poukazem na fotografii v tiskové kvalitě za akční předvánoční cenu 800,- Kč . Obdarovaný si potom sám vybere z mých stránek libovolný snímek, ze kterého si nechá vyrobit fotoobraz.
Příklad: Pokud zvolíte výrobu fotoobrazu v hodnotě 2000,- kč, můžete za tuto částku mít snímek na kapadesce s rámem Nielsen v rozměru 75 x 50 cm. Za 3000,- Kč je například luxusní plátno o šířce 100 cm.
Až společně vyladíme objednávku, připravím vám poukaz na míru, který vám buď předám osobně v Českých Budějovicích, nebo pošlu s podpisem i číslem mailem.
Pokud máte zájem, kontaktuje mě na petrkubat@seznam.cz.

27. 10. 2017

Bronzová medaile na soutěži Pano Awards ÚSPĚCH NA PRESTIŽNÍ SVĚTOVÉ FOTOSOUTĚŽI! Můj panoramatický snímek Českého Krumlova bodoval u mezinárodní poroty v soutěži The EPSON International Photo Awards. Získal bronzovou medaili. Ocenění Bronze Award sice není klasické třetí místo, ale zařazení mezi snímky s nejvyšším hodnocením. Moc si toho cením, zvlášť proto, že je to první velká světová fotosoutěž, které jsem se zúčastnil. Moje fotografie získala 73 bodů z celkových 100 a porota mi udělila certifikát s titulem "In recognition of excellence from The EPSON International Pano Awards in the Amateur category". Do letošního ročníku dorazilo celkem 5 377 soutěžních snímků.

22. 10. 2017

VÍTÁM VÁS NA SVÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH!
Najdete zde galerie mých snímků z Českých Budějovic, Českého Krumlova a dalších měst, hradů i zámků, ale i fotografie ze Šumavy, Rakouska či Česko-Saského Švýcarska.
Pokud byste rádi nějakou fotku využili například k propagačním účelům nebo si z ní chtěli nechat vyrobit fotoobraz, neváhejte mě kontaktovat! Další informace najdete v sekci Nabídka.
Děkuji za vaši návštěvu!